ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
مطالب ..................................   کمينه 
    کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 240  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


اجرای آسفالت معابر 21 روستای شهرستان بوکان

اجرای آسفالت معابر 21 روستای شهرستان بوکان

 

مهندس بدلی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در دیداربا جناب آقای خسروپور سرپرست  فرمانداری شهرستان بوکان  ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تهیه و اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان از آسفالت ریزی 21 روستای شهرستان بوکان از محل قیر یارانه ای خبر داد و افزود تجربه نشان داده است که مشارکت روستائیان با بنیاد مسکن و سایر ادارات  درانجام پروژه های عمرانی همیشه ثمرات و نتایج خوبی به همراه داشته که از نمونه های بازر آن اجرای طرح آسفالت مشارکتی می باشد  لذا با توجه به وجود بیش از 10 هزار واحد مسکونی کم دوام و بی دوام در سطح روستاهای بوکان جلب مشارکت اهالی و مجموعه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها می توان در جهت جبران این کمبود گامهای مهمی برداشت . مهندس بدلی در ادامه سخنان خود گفت یکی ازمشکلات امروز شهرهای بزرگ و  روستاهای قرار گرفته در حاشیه  این شهرها  بحث  مهاجر پذیری می باشد که در صورت عدم کنترل مناسب این پدیده  شاهد بوجود آمدن حاشیه نشینی در روستاها و  مشکلات فراوان مانند پدیده  ساخت و ساز های غیر مجاز و تخریب اراضی زراعی و غیره خواهیم بود  . لذا نیاز است که امروز دهیاران با همکاری بنیاد مسکن از تفکیک  غیر اصولی اراضی و ساخت و ساز های غیر مجاز که در گاهی موارد سبب بروز خسارت های جبران ناپذیر در حوادث غیر مترقبه میگردد جلوگیری نمایند .

آقای خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان در این دیدار توجه به مکان  و محیط زندگی روستائیان عزیز  در طرح های اقدامی  بنیاد مسکن را از جمله عملکردهای قابل تحسین این نهاد برای افزایش سطح بهداشت عمومی و  ماندگاری اهالی در روستاها و نیز بازگشت مجدد اهالی به  روستاها دانستند . ایشان در ادامه از طرح پیشنهادی مهندس بدلی برای کمک گیری از اهالی و دهیاران برای  جبران شاخصه های شهرستان در زمینه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی نیز استقبال نموده  وبرتشکیل جلسات با دهیاران و اعضای شورای اسلامی در جهت اختصاص سهمیه مشخص برای  جذب تسهیلات طرح ویژه  مسکن روستایی برای هر روستا خصوصاً روستاهایی که تاکنون کمترین استفاده را از تسهیلات مسکن روستایی نموده اند و نیز جلسات با بانک های عامل برای تسهیل گری در امر عقد قرارداد و مراحل پرداخت  با  متقاضیان طرح ویژه  اعلام آمادگی نمود .

خسرو پور در ادامه سخنان خود از جمله مشکلات این شهرستان بازنگری در طرح های هادی تعدادی از روستاهای واقع شده در حریم شهر بوکان عنوان نموده و خواستار سرعت دهی به فرایند بازنگری طرح هادی در این روستاها شد .

مهندس بدلی در خصوص بازنگری طرح هادی روستاهای شهرستان بوکان که در حریم شهر واقع گردیده اند گفت : جلسات  بازنگری طرح هادی برای روستاهای واقع در حریم شهر انجام گردیده لذا برای تأیید نهایی به کارگروه تخصصی امور زیربنایی استان ارسال گردیده و این بنیاد پی گیر تأیید نهایی و حصول نتیجه برای اتمام بازنگری طرح هادی در این روستاها می باشد .       

 در ادامه این دیدار دو طرف در خصوص سایر اقدامات بنیاد مسکن شامل اجرای طرح هادی و نیز از اقدام جدید بنیاد برای تأمین مسکن در شهرها در قالب طرح اقدام ملی و سایر موارد بحث و تبادل نظر نمودند  . کد خبر:  1554987
فرستنده: admin site
گروه: اخبار و رویدادها
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:

جستجوی سایت و اخبار   کمينه 

اخبار پر بیننده ماه   کمينه 
آخرین اخبار افزوده شده   کمينه 
دیدار مهندس بدلی با مهندس حمزه لو
دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با فرماندار تکاب
دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با فرماندار شاهین دژ
دیدار با خانواه معزز شهداء
دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد ماکو
حضورمدیرکل وکارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در میهمانی لاله ها
حضور مهندس بدلی - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی در شبکه سامد
اجرای آسفالت معابر 21 روستای شهرستان بوکان
دیدار با دهیاران شهرستان اشنویه
مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن آذربایجانغربی
بهره مندی20 خانوار دیگر در روستاهای سلماس، بمناسبت هفته دولت
بازدید از روند اجرای طرح های مشارکتی روستاهای پروانه و علی آباد اشنویه
بازدید امام جمعه و فرماندار شهرستان شوط از پروژه آسفالت مشارکتی روستای سنق
افتتاح90 واحد مسکن مقاوم همزمان در روستاهای شهرستان میاندوآب
بهره مندی 80 خانوار ماکویی از نعمت مسکن در هفته دولت
افتتاح 45واحد مسکن روستایی در روستای نصرت آباد شهرستان تکاب
بهره برداری از 35 واحد مسکونی بهسازی و مقاوم سازی شده در شهرستان چایپاره
افتتاح طرح های عمرانی در شهرستان پلدشت
افتتاح طرح هادی روستاهای عباسکندی و شهرک مخور شهرستان چالدران
افتتاح آسفالت معابر 4 روستای شهرستان شوط به مناسبت هفته مبارک